Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (9)
  

  Prohra (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 165

Online: 3

Včera celkem: 219
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Pozvánka na náročný týden v podání mužůPublikováno: 2017-06-13
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 609

O tomto víkendu čeká na muže velká porce zápasů. Muži A odehrají triple a muži B single. Pokud se chtějí naše týmy posunout dále v tabulce, tak musí všechny tyto zápasy vyhrát. A tým byl dokonce na 3. místě, ale 2 prohry s Hrochy je posunuli až na 5. místo. Co se týče B týmu, tak ten je stále ve spodní části tabulky a okupuje 6. místo. Doufáme, že na náš stadion budou proudit davy fanoušků a že uvidíme skvělý baseball.

Naším prvním soupeřem bude Olympie Blansko. S tímto týmem odehrajeme 2 zápasy. První utkání se hraje v pátek na hřišti Blanska a druhý zápas se hraje v 15:00 v Olomouci. Blansko letos postoupilo do Extraligy a je na nelichotivém 10. místě tabulky (bilance 4W-23L). Hlavním trenérem je pan Ivo Kučera, který vloni získal cenu Trenérský objev roku. Tento trenér spoléhá na asijské hráče a vlastní odchovance klubu. Nejlepším nadhazovačem Blanska je Torigoe Shota, který již v týmu nepůsobí a vrátil se zpět do Japonska. Druhým nejlepším nadhazovačem je Jakub Kostka, který odházel 61 směn s EROU 3.56. Tento nadhazovač hází sidearmem (zboku) a již se proti nám jednou představil. Nejlepším pálkařem je Jaroslav Němec, který odpálil 18H. Nejlepším polařem je bezesporu Amada Miharu, který má velký fielding range. Za domácí metou se střídají Kříž a Břeň. Tento tým nesmíme podcenit a musíme hrát svoji hru. Ačkoliv to nevypadá, tak tento tým má pár kvalitních hráčů, kteří nás dokáží potrápit, a tak je důležité se na tyto zápasy dobře připravit.

V neděli 18.6. nás čeká zápas s Tempem. Jedná se o odložený duel z 4.6. Tento pražský tým na tom letos není zrovna nejlépe a stále je ve spodních patrech tabulky. Hlavním trenérem je pan Richard Kania, který má zkušenosti s vedením krčského celku a také národního týmu Izraele. Dalšími trenéry pak jsou: Čuhel a Posselt. Největší zbraní Tempa je Američan Jake Rabinowitz, který má odházeno 57 směn (ERA 4.11, 66SO). Dalšími nadhazovači jsou: Streaman (ERA 3.48) a Nevěřil (ERA 4.11). V poli má nejvíce outů Marek Rejman, který hraje na 1.metě (148 PO). Na pálce se kouč Kania může spolehnout na Jake Rabinowitze, který odpálil 29 H a má BA 0.322. Za domácí metou můžeme nejčastěji vidět Petra Šustu, který odchytal 150 směn. Tento tým nelze podceňovat a pro náš tým je tato výhra velmi důležitá.

V neděli se také odehraje zápas naší rezervy. Náš tým sehraje utkání se zahraničním soupeřem. Do Olomouce k nám přijedou borci z Bratislavy. Fighting Flies je zatím na 8. příčce s bilanci 1W a 5L. Jelikož v této lize se nedělají statistiky a tento tým nemá na ČBA oficiální soupisku, tak je velmi těžké predikovat s čím tento tým přijede. Dle klubového webu si tento oblastní tým pořídil asijské nadhazovače. Tímto hráčem je Yussun Tokunaka. V minulém roce jsme s tímto soupeřem vyhráli 2 utkání. Pro hráče B tým je to zápas po menší pauze, ale pevně věřím, že tyto menší prázdniny využili k regeneraci a na soupeře vletí bez bázně a hany.

Přijďte podpořit olomoucký baseball a naše hráče.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (44)     Nelíbí (14)

Komentáře:

tcq:   (14/06/2017 08:53)

 
V tu nedeli by bylo dobre zmenit od kolika se to hraje ...


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.